Interneta veikals CRCb2b.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

CRC par sevi:

Īsumā par CRC

Firmas CRC pamatvirziens - XEROX un Canon tehnikas: kopētaju, printeru, faksu, skeneru, foto un videotehnikas. multifunkcionālo aparātu. multimēdijas projektoru tirdzniecība un garantijas, pēcgarantijas pilna servisa nodrošināšana. Šis virziens SIA CRC sastāda 75% no kopējā firmas apgrozījuma. CRC nodarbojās arī ar izejmateriālu (kartridžu, toneru, ofisa papīra u. c.) tirdzniecību priekš pasaulē vadošo biroja tehnikas ražotājiem(Canon, Epson, HP, Lexmark, Xerox, Kyocera-Mita, Minolta), importē tintes printeriem paredzētos firmas Inktec kartridžus un papīru, esot InkTec firmas oficiālais pārstāvis Latvijas teritorijā. Bez tam CRC cieši sadarbojas ar vācu firmu Integral, Lielbritānijas D.C.I. (tirdzniecības marka Jettec), Singapūras Fullmark, Francijas Armor un Baltkrievijas Optitek. Mūsu firmā strādā jau 45 darbinieki no tiem 11 servisa inženieri . Preci piegādājam Rīgā un Rīgas rajonā, Jūrmalā , Jelgavā, Bauskā un Tukumā. Attālākos rajona centros mums ir attīstīts ļoti efektīgs sadarbības partneru tīkls, bet, ja ir nepieciešams mūsu servisa speciālisti izbrauc arī , piemēram , uz Liepāju.

Sākums

CRC sāka savu darbību 1993.gada beigās . Tas bija neliels salons Rīgā Dzirnavu ielā. Tad jaunajā firmā strādāja tikai 5 cilvēki, ar 5-gadu darba pieredzi tirdzniecībā, apkalpošanā un ofisa tehnikas remonta jomā. Palielinot apgrozījumu un pieredzi pārdošanā, kā arī tehnikas apkalpošanā, CRC saņēma tiesības piebiedroties CANON korporācijas tīklam pārstāvniecību pasaulē. Šobrīd firma CRC kļuva par CANON oficiālo dīleri 1994.gadā un tās aktīvā ir gandrīz 3000 klientu, kas lieto šo Japānas ražotāja tehniku. Augstu kompānijas ražotspēju izdevās panākt pateicoties diviem cēloņiem - kolektīva saliedēts darbs un augsts tehnikas kvalitātes līmenis, kuru ražo CANON korporācija. 2001 gadā SIA CRC kļuva par HP firmas partneri Latvijā.

CANON

No 1994.gada - kad CRC kļuva par Canon OY (tagad Canon North - East OY) oficiālo pārstāvi Latvijā, ofisa tehnikas pārdošanas apjoms pieauga vairākas reizes. 2001.gadā CANON OY apbalvoja SIA CRC sakarā ar labākajiem rādītājiem ciparu kopējamo aparātu pārdošanā Baltijas dīleru starpā. Iemesls apbalvošanai bija jaunākā kopējamā ciparu aprīkojuma pārdošanas pieaugums - vairāk kā 45% par gadu. Pašlaik CRC ir oficiālais CANON dīleris-partneris un autorizēts servisa centrs. 

Korporācija Canon Inc., centrālais ofiss atrodas Tokijā (Japāna), - viens no pasaules līderiem ciparu aprīkojuma radīšanas jomā mājas un ofisa lietotājiem. No dibināšanas laika 1937 g . kompānija Canon ieņēma stabilu vietu foto, videotehnikas un informatīvu tehnoloģiju sfērās, un īstā laikā apgūst perspektīvo IT sektoru, piedāvājot vērtīgus komerciālus lēmumus. 

2001 gads nozīmīgs ar jauna piecgadīga plāna sākumu visai Canon grupai, kurai ir jākļūst ar beznosacījuma pasaules līderi pamatnozarēs, kas ir saistītas ar informatīvām tehnoloģijām (IT). 

Visā pasaulē Canon grupa apvieno 198 kompānijas, kuru kopējāis apgrozījums pārsniedz 29 miljardus dolārus gadā. Lielākā pārdošanas daļa attiecas uz diviem Canon produkcijas segmentiem: printeri un datoru perifērija (34.1%) un kopēšanas aparāti (33.2%). Uz telekomunikāciju aprīkojumu attiecas 3.9%, foto un videokameras 20.4%, bet uz optiku 5.1% no realizācijas kopējā apjoma. Canon produkcijas vadošajā sortimentā, kuru atšķir augsta kvalitāte, tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, kas atbilst mūsdienu lietotāju prasībām. 

XEROX

No 2005.gada augusta mēneša SIA CRC noslēdza servisu līgumu ar Xerox, kura ir zināma visā pasaulē, un tagad ir tiesības un iespējas nodrošināt servisa pakalpojumus klientiem Latvijā, kuri iegādājušies XEROX aprīkojumu.CRC servisa centrā strādā speciālisti, kas pabeiguši pilnu apmācības kursu XEROX mācību centros gan par sākumu līmeņa tehniku, gan par lieljaudas Xerox korporācijas sarežģīto un ražīgu ciparu aprīkojumu (kāds ir, piemēram Xerox DocuTech augstražīgs modelis 6180, kuras mēneša vidējais drukas apjoms var sastādīt līdz 4,5 miljonu lapaspušu , bet drukas ātrums sastāda 180 lpp. minūtē) 

Xerox kompānijas vēsture iesākās gandrīz simt gadus atpakaļ. 1906.gadā ASV tika nodibināta «Haloid Company», kas nodarbojās ar fotopapīra ražošanu. 1947.gadā viņa ieguva visas tiesības uz kopējamās ierīces izlaišanu, ko izgudroja Česters Karlsons. 

Šis process, kas ir izgudrojuma pamatā, tika nosaukts "kserogrāfija". (no grieķu. «sauss» un «rakstība»), bet pats Karlsons šo ierīci piedāvāja nosaukt par «kseroksu». Pirmais «kserokss» - Model A - tika izlaists 1949.gadā, bet 1961 g. «Haloid Company» tika pārsaukta par «Xerox Corporation.». No radīšanas momenta kompānija izgaja ilgu ceļu, veicot īstu revolūciju papīru dokumentu aprites jomā. Xerox kļuva par vadošo izstrādātāju un plaša spektra ierīču ražotāju darbam ar dokumentiem: augstas ražotspējas pilnkrāsu drukas sistēmu operatīvai poligrāfijai, drukas kontrolleriem, personālajiem un tīklu melnbalto lāzeru printeriem,krāsu lāzeru printeru darba grupām, daudzfunkcionālas ofisu sistēmām, platformātu inženieru sistēmām, skeneriem, faksiem, kopētajiem. Xerox ir viens nolielākiem pasaulē papīra un patēriņu materiālu ražotājiem ofisa tehnikai un piedāvā plašu materiālu asortimentu izdrukai.

Būvniecība

SIA CRC ātri attīstās. 1995.gadā martā atvērās pirmais salons-veikals Rīgā ( Lāčplēša ielā 56). Šo salonu var uzskatīt par CANON firmas pirmo salonu Latvijā, kur tika piedāvata praktiski visa īpaši populāra CANON produkcija, tai skaitā foto un videotehnika. 1996.gada septembrī atvērās otrais salons kopā ar servisu centru (Kr. Valdemāra ielā 57/59). 1999.gada maijā atvērās CANON pirmais salons Daugavpilī (Alejas ielā 76). 2000.gada maijā - tiek paplašināts servisa centrs Rīgā (Lāčplēša ielā 56). Un beidzot, 2004.gada maijā, firma atvēra jaunu ofisa ēku Rīgā, Daugavpils ielā 45. Tika 4.stāvos izvietotas servisa telpas, ietilpīga noliktava, pārdošanas nodaļa, demonstrāciju zāle, konferenču zāle, administrācija un tirdzniecības departaments. Klientiem , kuri paši vēlās saņemt preci no jaunā loģistikas centra, ir ļoti ērta autostāvvieta. Nokļūšana no pilsētas centra līdz mūsu noliktavai un birojam, aizņem 3 minūtes. 

Serviss

Liela uzmanība tiek pievērsta servisa kvalitātei, tehniskās apkalpošanas un atbalsta līmenim. Mūsdienu ofisa aprīkojums top uz jaunāko high-tech lēmumu bāzes, un tā apkalpošanai un remontam ir nepieciešams atbilstošs aprīkojums, sagatavoti speciālisti, tehniskā dokumentācija un krājumu daļa, operatīva noliktava. Viens no galvenajiem faktoriem, kas sekmē uzticību no klientiem- servisa speciālistu sagatavotības augsts profesionālais līmenis un servisa dienesta darba organizācija, kas ir atstrādāta vairāk kā 10 gadu ilgā periodā. Klienti, kas pērk SIA CRC firmā jebkuru aprīkojumu var būt pilnīgi mierīgi par viņa nepartrauktu funkcionēšanu. vairāk kā 10 gados CRC servisa nodaļa nepartraukti tiek pilnveidota un modernizēta. Tā ir ne tikai telpu, transporta, remonta aprīkojuma, tehniskās dokumentācijas esamība, bet arī speciālistu kvalifikācijas pastāvīga paaugstināšana, apmācība, stažēšanās gan Latvijā, gan ārzemēs. Speciālisti, kas strādā firmā, regulāri paaugstina savu kvalifikāciju, mācībās un treniņos CANON institūtā Helsinkos, mācību centrā XEROX Maskavā, kā arī piedalās tehniskajos semināros Rīgā. «Mūsu valsts iestājās Eiropas Savienībā, un lokāliem uzņēmumiem atveras perspektīvas paplašināt sava biznesa robežas. Firmas attīstās, tiecoties uz Eiropas līmeni, un līdztekus palielinās pieprasījums uz kvalitatīvu ofisu aprīkojumu. Tāpēc mēs radījām mūsu klientiem ērtu servisu», - CRC ģenerāldirektors Igors Zavorins. 

Firmā ir 12 automašīnas, kas nodrošina ofisa tehnikas remonta un apkalpošanas speciālistu ātru nokļūšanu pie klienta. 

Finanšu rezultāti 

Firmas apgrozījums 2002 g. sasniedza 1 miljonu latu, bet 2004.gadā pārsniedza 1 350 000 latus. «Mēs vienkārši strādājām visu šo laiku. Nekad nepārvērtējam savas iespējas un izvirzijām sev reālus uzdevumus, kuri ir sasniedzami konkrētos etapos. Mūsu starta resursi bija vairāk kā pieticīgi, bet līdzekļu investēšana firmas attīstībā vienmēr bija mums galvenā prioritātāte», - CRC direktors Oļegs Kurkovs. CRC pakalpojumus lieto daudzi zināmie korporatīvie klienti, uzņēmumi, valsts un militārpersonu organizācijas, bankas.

Sabiedriskās aktivitātes

Sākot ar 1995.gadu, CRC iekļāvās sabiedriskā darbībā. Mūsu firma iet roku rokā ar lielākām sporta un kultūras aktivitātēm. Kā sponsori esam Latvijas Futbola un Hokeja federācijām. Palīdzīgu roku esam snieguši daudzām sporta sacensībām un federācijām, piemēram, basketbolā : sporta klubam "Rīdzene", ‘’Rīga’’ , Latvijas Handbola federācijai , Spēkavīru asociācijai, Jelgavas Tenisa klubam, Jelgavas ledus hallei, Jelgavas ģimnāzijai, Ozolnieku vsk. un daudzām citām organizācijām.Tāpat palīdzību neesam atteikuši daudzām skolām (piem., regulāri palīdzam bērnu un jaunatnes centram ’’Daugmale’’ ), paši arī esam aktīvi sporta piekritēji, regulāri dodamies uz futbola un peldēšanas treniņiem. Sia CRC piedalījās zem CANON karoga atšķirīgos amatieru futbola turnīros (avīzes «Бизнес&Балтия» kauss, avīzes «Час» kauss, un citi.). Arī turpmāk savu iespēju robežās gatavi palīdzēt Latvijas sportistiem un skolām.

Interneta veikala CRC.LV kontaktinformācija: www.CRCb2b.lv

 

Interneta veikals Carrot.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikals Carrot.LV par sevi:

Galvenais virziens interneta veikala CARROT ir kvalitatīvas datortehnikas un programmatūras pārdošana. Mūsu internet veikalā jūs varat atrast un nopirkt kā stacionārus datorus CARROT, tā pasaules brendu datortehniku (Apple, Dell, HP, Samsung, Lenovo, Toshiba, Asus, Acer, MSI un t.t.). Visas preces var iegādāties izveidojot pasūtījumu mūsu mājaslapā, pazvanot pa telefonu, rakstot mums uz e-pasta vai apmeklējot mūsu veikalu pēc adreses Rīga, Katrīnas dambis 17-6. Ja jūs neesat atraduši interesējošo preci, droši zvaniet vai rakstiet mums, mēs censimies palīdzēt jums īsā laikā.

Interneta veikala Carrot.LV kontaktinformācija: www.Carrot.lv

 

 

Interneta veikals BOX24.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikala BOX24.LV kontaktinformācija: www.box24.lv

 

Interneta veikals BookReader.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikala BookReader.LV kontaktinformācija: www.BookReader.lv

 

Interneta veikals Bis.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikals Bis.LV par sevi:

Kas mēs esam?

20 gadus nodarbojamies ar sistēmām un iekārtam, kas saistītas ar informāciju tehnoloģijām, drošību un ražošanu. Mēs izstradājam, piegādājam un apkalpojam pieejas kontroles un darba laika reģistrācijas sistēmas, autostāvvietu vadības sistēmas, videonovērošanas, apsardzes signalizācijas sistēmas, uzskaites un ražošanas automātikas sistēmas. Firmā strādā vairāk kā 20 cilvēku ar prasmīgām rokām un gudrām galvām, vairums no tiem – jau 5 un vairāk gadus. Vislabāk par mums stāsta mūsu klientu saraksts un viņu atsauksmes.

Kāpēc BIS S?

Tāpēc, ka mums rūp sava reputācija – krīze kaut kad beigsies, bet reputācija paliks. Mēs palīdzam izvēlēties labākas risinājumus no cenas un kvalitātes viedokļa, sniedzam ieviešanas rekomendācijas, ievērojot mūsu daudzgadējo klientu pieredzi. Mūsu servisa dienests operatīvi risina tehniskas problēmas. Mēs investējam oriģinālās izstradājumos. Mēs attīstāmies...

Kā kļūt par mūsu partneri?

Lai piešķirtu jūsu firmai BIS S partnera statusu ar izdevīgākām cenām un apmaksas noteikumiem, jums jāatsūta uz mūsu adresi:

firmas reģistrācijas apliecību ar nodokļu maksātāja numuru 

izziņu par amatpersonām, kurām ir tiesības parakstīt finansiālus dokumentus 

firmas bilances peļņas un zaudējuma aprēķina kopiju par iepriekšējo gadu. 

Lēmums par doto jautājumu tiks pieņemts nedēļas laikā no pieprasījuma saņemšanas brīža.

Sertifikāti un licences

ISO 9001:2008 

MCSP - Microsoft sertificēts partneris (Microsoft certified partner)

Pirmās kategorijas speciālā atļauja (licence) apsardzes darbības veikšanai № 751 - sistēmu projektēšana, uzstādīšana, tehniskā apkalpošana 

Industriālās drošības sertifikāts № 67 (BISS Laboratorija)

Būvkomersanta reģistrācijas apliecība № 7828-R

Dallas/Maxim autorizētais programmēšanas nodrošinātaja izstrādātājs - ASD 

HID sertifikāts - par lielisku produktu atbalstu, mērķtiecīgu pārdošanas atbalstu, lielisku servisu

KABA sertifikāts - barjeru, turniketu sistēmu, cilindrisko durvju ar augstu drošības līmeni uzstādīšana, pārdošana un apkalpošana

Citi sertifikati

 

Interneta veikala Bis.LV kontaktinformācija: www.Bis.lv

 

Interneta veikals AudioVideo.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikala AudioVideo.LV kontaktinformācija: www.audiovideo.lv

 

 

Interneta veikals AudioSalons.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

 

Interneta veikala AudioSalons.LV kontaktinformācija: www.audiosalons.lv

 

Interneta veikals ASDA.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikals ASDA.LV par sevi:

Kāpēc iepirkties asda.lv? Mēs uzskaitīsim vien dažus iemeslus:

- Mēs sadarbojamies ar lielākajiem Latvijas un Eiropas vairumtirgotājiem; 

- Mēs sadarbojamies ar pasaules lielākajiem ražotājiem bez starpniecības, tādējādi nodrošinot mūsu klientus ar visaktuālākajiem jaunumiem un cenām; 

- Mēs iepērkam preces lielos apjomos, tāpēc speciālajiem piedāvājumiem varam piedāvāt labākās cenas tirgū;

- Viss preču sortiments pie mums tiek piedāvāts tikai par reālām, nevis virtuālām cenām; 

- Atšķirībā no daudziem mūsu konkurentiem, kuriem regulāri mainās interneta veikala īpašnieki (tādējādi arī izvairoties no garantijas saistību pildīšanas pret klientiem), asda.lv veikalu apkalpo viena kompānija kopš veikala dibināšanas, tādējādi pircējs var būt drošs, ka, atgadoties problēmām ar preci, tās tiks atrisinātas preces garantijas laikā;

- asda.lv darbojas RMA jeb garantijas preču nodaļa, kas preču neatbilstību novēršanu veic maksimāli īsā laikā; 

- Mūsu klientu vidū ir daudzas lielas kompānijas, kas ir novērtējušas mūsu apkalpošanas kvalitāti un stabilitāti.

MŪSU PIEREDZE - JŪSU KVALITĀTES GARANTS!

 

Interneta veikala ASDA.LV kontaktinformācija: www.asda.lv

 

Interneta veikals Argus.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikals Argus.LV par sevi:

SIA "Argus Radiodetaļu Tirdzniecība" ir elektronikas komponenšu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums, kas dibināts 1993. gada 5. maijā.

Uzņēmuma misija

Piedāvāt Latvijas tirgū vispiemērotākos elektronikas produktus atbilstoši ikviena klienta vajadzībām, nodrošinot stabilas darba iespējas uzņēmuma darbiniekiem un uzņēmuma vērtības pieaugumu uzņēmuma īpašniekiem un sadarbības partneriem.

Uzņēmuma vīzija

Mēs vēlamies kļūt par nozares vadošo uzņēmumu ar labāko klientu apkalpošanas servisu un produktu piedāvājumu, kur vienuviet iespējams iegādāties visas darbam un atpūtai nepieciešamās komponentes, arī nestandarta gadījumiem.

Mūsu priekšrocības:

* kvalitatīva produkcija par saprātīgu cenu;

* profesionāls un pretimnākošs personāls, kas pārzina produkciju un klienta vajadzības;

* ērta preču pasūtīšana no preču kataloga internetā;

* ātra preču piegāde pa visu Latviju. 

Mūsu klienti:

* uzņēmumi, kas apkalpo, remontē, nodrošina servisu, sniedz pakalpojumus, izstrādā dažādas ar elektroniku saistītas lietas un “radiomīļi”, kam elektronika ir vaļasprieks;

* gala patērētāji, sadzīves elektronikas veikali un veikalu tīkli, kas piedāvā elektronikas preces gala patērētājam.

 

Interneta veikala Argus.LV kontaktinformācija: www.argus.lv

 

Interneta veikals AppleClub.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikals AppleClub.LV par sevi:

AppleClub.lv ir specializēts Apple produktu un citu ražotāju Apple izstrādājumiem paredzēto produktu interneta veikals.

AppleClub.lv piedāvā ļoti plašu Apple produktu un to aksesuāru  sortimentu.

Šobrīd interneta veikalā AppleClub.lv var iegādāties Apple produktus, kā arī pasūtīt Apple  produktu aksesuārus.

Ja Jums nepieciešami  tādi izstrādājumi, kas produktu sarakstā nav norādīti, rakstiet mums, un mēs Jums tos piegādāsim.

Visi Apple un citu ražotāju izstrādājumi AppleClub.lv tiek piegādāti tikai pa oficiāliem kanāliem, tādējādi tiek garantēta augsta kvalitāte un drošība. 

Vietne AppleClub.lv jau darbojas, taču pastāvīgi tiek paplašināta un pilnveidota.

AppleClub.lv ir viens no četriem kompānijas PROLINE BALTIC specializētajiem interneta veikaliem. AppleClub.lv piedāvā ne vien Apple produktus un to aksesuārus, bet arī produktu aprakstus, lietotāju forumu un apmācības. 

 

Interneta veikala AppleClub.LV kontaktinformācija: www.appleclub.lv

 

Interneta veikals AboluVeikals.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikals AboluVeikals.LV par sevi:

 Ābolu Veikals atvērts 2007. gada augustā ar mērķi piedāvāt tiešsaistē visplašāko un daudzveidīgāko IT kompānijas Apple produktu klāstu, kā arī ar Apple savietojamās perifērijas iekārtas un aksesuārus. Ābolu Veikals ir pirmais internetveikals Latvijā, kas specializējas un konsultē tieši Apple produkcijas izvēlīgos un prasīgos klientus.

Ābolu Veikala prioritātes ir:

- nodrošināt pircējus ar iespējami plašāko un jaunāko Apple produkciju un kvalitatīvi informēt un konsultēt klientus par preču funkcionalitāti;

- piegādāt preces iespējami īsā laikā, ko nodrošina fakts, ka lielākā daļa produkcijas atrodas Ābolu Veikala noliktavā; 

- piedāvāt iespēju Apple faniem iepriekš pieteikties un pasūtīt jaunos produktus, kas Latvijas tirgū vēl nav pieejami; 

- nodrošināt ērtu perifērijas iekārtu un aksesuāru piegādi, ievietojot internetveikalā tikai tos citu ražotāju produktus, kas pārbaudīti savietojamībā ar Apple.

Ābolu Veikals ir SIA Xnet zīmols, kas radīts ar mērķi padziļināti konsultēt un tirgot IT lietotāju iecienīto Apple produkciju. SIA Xnet ir viens no lielākajiem Latvijas internetveikaliem, kas darbojas kopš 2002. gada. Četru gadu laikā Xnet apgrozījums ir audzis par 606% un 2006. gadu Xnet noslēdza ar 1,9 miljonu apgrozījumu. No IT produktu pārdošanas Xnet ir izaudzis ar internetveikalu, kura plašais preču klāsts sniedzas no IT tehnoloģijām līdz sadzīves tehnikai, sporta un tūrisma precēm, auto lietām un apģērbiem. Xnet izceļas citu internetveikalu vidū ar kvalitatīvu, ātru un ērtu servisu, piegādi, garantijas apkalpošanu un, protams, klientu konsultēšanu, ko veic zinošu konsultantu kolektīvs.

Labākās Xnet tradīcijas esam ieviesuši arī Ābolu Veikalā:

- Mums ir svarīgs katrs klients.

- Mēs nepārdodam visu – mēs pārdodam tikai tās preces, kuras pazīstam.

- Mēs pārdodam tiai oficiāli importētas preces, kurām ir ražotāja garantija.

- Mūsu mērķis ir dot katrai precei labāko iespējamo cenu.

- Mēs veicam īpašu preču atlasi, lai piedāvātu klientiem tikai tās preces, par kuru kvalitāti esam pārliecināti.

- Mums ir profesionāli preču konsultati, kuri ieteiks labāko variantu kādas konkrētas preces iegādei, kā arī palīdzēs sarežģītāku risinājumu izvēlē.

- Mums ir jauki kurjeri, kuri veic preču piegādi pēc vislabākās sirdsapziņas, maksimāli ātri un ar smaidu.:)

- Mums ir reklamāciju nodaļa, kas nodarbojas ar garantijas apkalpošanu, apmaiņu un atteikuma tiesībām.

- Mēs esam gatavi palīdzēt nestandarta situācijās.

 

Interneta veikala AboluVeikals.LV kontaktinformācija: www.aboluveikals.lv

 

Interneta veikals 316.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikala 316.LV kontaktinformācija: www.316.lv

 

Interneta veikals 1net.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikals 1net.lv.LV par sevi:

SIA "1NET" ir jauns interneta veikals, kura galvenā atšķirība no citiem interneta veikaliem ir piedāvāt tikai kvalitatīvu,modernu un mūsdienīgu datortehniku un elektronikas preces. Visas preces kuras Jūs redzat mūsu mājaslapā ir pieejamas Latvijas noliktavās, līdz ar to Jūs varat rēķināties ar iespējami ātru preču saņemšanu. Mūsu birojs atrodas tikai 6 minūšu attālumā no Centrālās stacijas, kas ļauj Jums ērti piebraukt un saņemt savu tehniku.

   Ar lielāko prieku ieteiksim, paskaidrosim, palīdzēsim izvēlēties un piegādāsim Jums nepieciešamo iekārtu. Ja mūsu mājas lapā neredzat kādu Jums nepieciešamo iekārtu, tad nekautrējieties un jautājiet. Tāpat iespējams iegādāties visas papildus komplektējošās iekārtas mūsu mājas lapā izvietotajām precēm. Visas cenas norādītas Latvijas latos ar pievienotās vērtības nodokli.

Interneta veikala 0-0.LV kontaktinformācija: www.1net.lv

 

 

Interneta veikals 1024.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Elektrotehnika

Elektrotehnika: Meteostacijas | Meteocentri | Videokameras | 3D videokameras | Digitālās fotokameras | Kabatas projektori | Auto videoreģistratori | MP3 atskaņotāji | Planšetdatori | Elektroniskās grāmatas | Termometri - Gigrometri | Bezkontakta temperatūras mērītāji | Svari | LCD atskaņotāji ar kustības devēju | Interaktīvie sensoru paneļi

 

Interneta veikala 0-0.LV kontaktinformācija: www.1024.lv