Interneta veikals CD-DVDShop.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikala CD-DVDShop.LV kontaktinformācija: www.CD-DVDShop.lv

 

Interneta veikals 4games.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Interneta veikals 4games.LV par sevi:

SIA"4GAMES" specializējas hi-end iekārtu, datorspēļu, datorprogrammu, ierīču un datoru piederumu vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā.

Mūsu potenciālais klients - spēlētājs (kurš spēlē video spēles), kurš izvēlas tikai visspēcīgākos un modernākos IT tehnoloģijas produktus.

Tas ir jau sen zināms fakts: viss, kas ir paredzēts video spēlēm – vislabākais!

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus: 

Datoru remonts ar meistara izbraukšanas pie klienta

Datoru remonts mūsu birojā

Datoru nokomplektēšana

Datoru modernizācija

Datoru diagnostika

Portatīvo datoru remonts

Servera remonts

Datu atjaunošanu

Programmu un sistēmas uzstādīšana un konfigurēšana

Vīrusu likvidēšana

Lokāla tikla uzstādīšana

Routera un wi-fi konfigurēšana

Abonēšanas datoru apkalpošana

Orgtehnikas apkalpošana un remonts

Mūsu servisa speciālisti veic datoru nokomplektēšanu. Mūsu servisā tiek izmantoti tikai pasaules vadošo ražotāju zīmoli: Intel, AMD, Nvidia, Asus, Giga-Byte, MSI, un citi. Jūs varat būt droši par darba kvalitāti - garantija ne mazāk par 24 mēnešiem! Nokomplektētie datori maksimāli atbilst klienta pieprasījumam ne tikai pēc ātrdarbības un cenām, bet arī pēc gabarītiem un skaņas īpašībām.

Jūs varat arī patstāvīgi izvēlēties komplektējošas daļas savam datoram mūsu veikalā (ieteicams konsultēties ar mūsu speciālistu). Mēs nokomplektēsim Jūsu datoru bez maksas!

Pēc nokomplektēšanas, dators tiek testēts specialā „stress-testā”, ar kura palīdzību tiek pārbaudīta saderība starp aparatūru un programmatūru, kā arī vispārējā sistēmas stabilitāte.

 

Interneta veikala 4games.LV kontaktinformācija: www.4games.lv

 

Interneta veikals 10speles.LV piedāvā sekojošas preču kategorijas:

 

Spēles&Spēļu konsoles

Spēles un spēļu konsoles: PlayStation 3 spēles | PlayStation 3 aksesuāri | XBox 360 speļes | XBox 360 aksesuāri | Nintendo Wii spēles | Datorspēles | T- krekli ar spēļu tematiku

 

Interneta veikals 10speles.LV par sevi:

Iepazīsimies – mēs esam čakli zēni un meitenes, mums ir daudz interesantu ideju, ir arī pašiem savs uzņēmums – 

JC Link Ltd., kas ir reģistrēts Anglijā un Velsā ar numuru 07766806, bet Latvijas filiāle ir reģistrēta ar numuru 41503058173. Viss ir oficiāli un likumīgi VID, UR, KNAB, SAB un Policijai par prieku. Ceram, ka esat jau pamanījuši diezgan sakarīgas cenas un piedāvājumu. Par pēdējo domājam dienu un nakti, sērfojam tīmekļa plašumos un cīnāmies ar vairumtirgotājiem. Mēs augsti vērtējam Tavu viedokli, tāpēc nekautrējies ierakstīt atsauksmi Kontaktos, tviterī vai uzsit kādu e-pastu. Tiklīdz sapratīsim, kas Tevi interesē, tā būs jauni piedāvājumi, apskati un konkursi.P

Piegāde

 Pašreiz piegādājam spēles un aksesuārus, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus. Līdz ar apstiprinājumu par izsūtīšanu, Tu saņemsi arī izsekošanas numuru, lai būtu skaidrība, kur un kad varēsi saņemt sūtījumu. Parasti piegāde notiek 2-3 darba dienu laikā. 

Apmaksa

 Piedāvājam divus apmaksas veidus – bankas pārskaitījums un Paypal.

Izvēloties bankas pārskaitījumu, Tev tiks nosūtīts rēķins un norēķinu rekvizīti. Preces tiks izsūtītas pēc rēķina apmaksas.

Bankas pārskaitījuma norēķinu valūta LVL (Latvijas lats). 

Tavām ērtībām mēs pieņemam Paypal pārskaitījumus un apmaksu ar bankas izdotu karti. Lūdzu, ņem vērā, ka maksājot ar bankas karti, banka var ieturēt komisijas naudu par valūtas konvertāciju un pirkumu ārzemēs.

Paypal norēķinu valūta GBP (Lielbritānijas sterliņu mārciņa). 

Preču atgriešana 

Ja kaut kādu mistisku iemeslu dēļ neesi apmierināts(a) ar pirkumu, tad darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai atrisinātu radušos situāciju. 

Jaunas spēles var atgriezt 14 dienu laikā, ja oriģinālais iepakojums nav atvērts. 

T-kreklus var atgriezt 14 dienu laikā apmaiņā pret citu izmēru vai naudu, ja oriģinālās birkas nav noplēstas un kreklam nav redzamas lietošanas pazīmes.

Interneta veikala 10speles.LV kontaktinformācija: www.10speles.lv